Teknoloji

2022 Dünya Kupası Resmi Akıllı Telefonu: vivo V25 İnceleme

vivo V25 fiyatı, özellikleri ve görüşlerimiz artık inceleme videomuzda! 2022 Dünya Kupası’nın resmi akıllı telefonu olarak tanıtılan vivo V25, UV ışığına maruz kaldığında renk değiştirebilen bir art kapak tasarımıyla birlikte geliyor.

Dünya Kupası özel kutusuyla birlikte elimize ulaşan telefonun yanında kapak rengini değiştirmekte kullanabileceğiniz bir UV ışık ve Dünya Kupası anahtarlığı da yer alıyor. Kutudan çıkan kalıpları kullanarak telefonun art kapağında çeşitli geçici desenler çizebiliyorsunuz.

6.44 inç ekrana sahip olan vivo V25, HDR10+ destekliyor ve FHD+ çözünürlükte imaj sunuyor. 1300 nit azamî ekran parlaklığına sahip olan ekranın yenileme suratı 90 Hz, dokunma örnekleme suratı ise 180 Hz ki bu, telefonun akıcı bir tecrübe sunmasını sağlayan kıymetli bir teknik ayrıntı. 64 MP f/1.8 diyafram açıklığına sahip ana kameraya 8 MP f/2.2 ultra geniş açılı ikinci, 2 MP ve f/2.4 makro lensli üçüncü kamera eşlik ediyor. vivo V25 ile birlikte yaptığımız testler ve inceleme sonucu görüşlerimiz görüntüde, âlâ seyirler!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu