Haber

Abdullah Avcı’ya sürpriz: ‘Adamlar üzerimize plaka koydu’

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Galatasaray’a 5-1 mağlup oldukları maçın ardından açıklamalarda bulunurken, bir gazeteci sürpriz bir açıklama yaptı.

“BİZİ PLAKA İLE YERLEŞTİRDİLER”

Maçı değerlendiren bir gazeteci Avcı’ya, “İptal edilen gol sayılsa bile adamlar bize plakayı koydu efendim!” İfadelerini kullandı. Avcı bu sözlere çok şaşırırken, “Ben o tarafa bakmıyorum, söylediğim gibi çalışmaya, elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz.” söz konusu.

Abdullah Avcı’nın açıklamaları şöyle:

“PEK GÜZEL DEĞİLDİ”

Fazla ayrıntıya girmeden ilk yarıda oyunun dengeli olduğunu söyleyebiliriz. Bireysel savunma performansı olarak yediğimiz bir gol vardı. Oyun 60. dakikaya kadar dengede devam etti. Hücumdayken topu ayağımıza kaptırarak gol yedik. Bunun hiçbir bahanesi yok. Çok şık değildi, hoş değildi. Yapılabilecek hiçbir şey yok. Daha çok çalışacağız.

“BUNU TEDAVİ EDECEĞİZ VE YOLUMA DEVAM EDECEĞİZ”

Dört gün sonra maç var, kazanarak unutmaya çalışacağız. Oyuna katılamadık. Güzel ya da zarif değildi. Bu büyük bir topluluk, tarihinde bu tür çok az durum var. Bu durumu ortadan kaldırmaya çalışacağız. Yakışıksız bir yenilgi ama biz üçüncü sırayı hedefliyoruz. Bunu tedavi ederek yolumuza devam edeceğiz.

“YIL BAŞINDAN BERİ HEDEF ÜÇÜNCÜ OLDU”

F.Bahçe ve Galatasaray ayrıldı. Puan, ekonomi ve oyuncu sayısı açısından ayrıldılar. Sene başından bu yana hedefimiz üçüncülüktü. Ben geldikten sonra ulaşılabilir ve gerçekçi bir hedef için yola devam ediyoruz. Oyun da beni tatmin etmedi. Gerçekçi oyunlarla puan aldık. Kompakt olmadığımız sürece bu senaryoları yaşayabiliriz. Bu grupla başka oyunlar da oynadık. Bunların hepsi elinizdeki oyuncu seti ile belirlediğiniz dizilişler. 20 dakika sonra oyuna dahil olmak istedik ama bireysel hatalar ve geniş farklar bizi cezalandırdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu