Haber

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sırakaya: ‘Bu millet, siyasi kariyerini planlayan belediye başkanlarına oy verir mi?’

AK Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Zafer Sırakaya, “Bu millet, 5 yıllık görev süresinde şehrinin sorunlarına kafa yormayan, siyasi kariyerini kendisi planlayan belediye başkanlarına mı oy verir?” söz konusu.

AK Parti’nin 31 Mart’ta yapılacak Yerel Yönetimler Genel Seçimleri için Tokat merkez ve ilçelerinde belediye başkan adayı tanıtım toplantısı Hüseyin Akbaş Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantıya AK Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Zafer Sırakaya, AK Parti Tokat Milletvekilleri Mustafa Arslan, Yusuf Beyazıt, Cüneyit Aldemir, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, AK Parti Tokat İl Başkanı Ali Özer ve partililer katıldı.

Burada partililere seslenen Sırakaya, “31 Mart’ta sandık süreci başlıyor. Bu sandık sürecinde artık muhalefet partisi vatandaşın karşısına çıkıyor ve oy istiyor. Peki ben vatandaşlarıma soruyorum. Bu süreçte muhalefet partisi de vatandaşın karşısına çıkıyor ve oy istiyor. Bu süreçte şehrinin kaygılarını taşımayacak ve kendisine verilen 5 yıllık süre içerisinde siyasi kariyer yapmayacaktır.” Bu millet planlama yapan belediye başkanlarına mı oy verecek? Bu süreçte vatandaşın kaygısını dert etmeyen, kentinde yaşanan sel felaketinde kentin hiçbir sorununu önemsemeyenlerle bu milletin yola devam etmesi asla mümkün olmayacaktır. Biz itibarımız değil, şehrimizin müdavimleriyiz. Biz, “Kendimizin değil, şehrimizin müdavimi olacağız. Hesapçı değil, hesap verebilir bir anlayışın temsilcisi olacağız” dedi.

Sırakaya’nın konuşmasının ardından Tokat merkez ve ilçelerinden 26 belediye başkan adayı tanıtıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu