Haber

Bakan Kasapoğlu: “Türkiye, Cumhur İttifakı’ndan yana tavrını sandıkları patlatarak tüm dünyaya haykıracak”

Sancaktepe Fitness ve Spor Merkez ve Kitap Kafe’nin açılış töreni Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü’nün katılımıyla gerçekleştirildi. Programda konuşan Bakan Kasapoğlu, “Bu aziz millet bu operasyonlara asla prim vermedi, bundan sonra da razı olmayacaktır. Bu millet milli iradenin yanında yer almıştır. Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında yer almıştır.”

Sancaktepe Belediyesi tarafından yürütülen ve tamamlanan çalışmaların ardından Sancaktepe Fitness ve Spor Merkezleri ile Kitap Kafe’nin açılışı Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü’nün katılımıyla gerçekleştirildi. Programın açılış kurdelesini gençlerle birlikte Bakan Kasapoğlu ve Önder Döğücü kesti. Açılışın ardından Bakan Kasapoğlu tesisleri gezerek gençlerle sohbet etti ve kitap hediye etti. Açılan tesislerle vatandaşlar haftanın 7 günü ücretsiz. Sporfırsatı olacak.

“Bakanlık olarak 500’e yakın gençlik merkezimiz var”

Açılış töreninde konuşan Bakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Altın, gümüş ve bronz olmak üzere 5 bin 279 madalya Türk bayrağını uluslararası arenada dalgalandıran bir memnuniyet tablosudur, gurur duyuyorum. açacağımız tesislerden faydalanmak bu çıtayı daha yukarılara taşıyacaktır.Sancaktepe’de branş çeşitliliği var.Kadın, erkek ve engellilerin spora erişim çeşitliliği var.Bakanlık olarak kadınlarımıza hizmet vermeye devam edeceğiz. Bütün illerimizde olduğu gibi burada da çocuklar var.Bakanlık olarak 500’e yakın gençlik merkezimiz var.300’ün üzerinde gençlik dairemiz var.Gençler nerdeyse orada.Bu zihniyetin ürünü. Belediyemiz ile birlikte hizmete açtığımız cimnastik kamp merkezimiz Türkiye’nin seçkin tesislerinden biri olmasının yanı sıra Avrupa’dan gelen sporculara da her zaman açık olan bir merkezdir. Bu spor salonları her zaman halkımızın hizmetinde olacaktır” dedi.

“Türkiye Cumhur İttifakı’ndan yana tavrını en güzel şekilde sandıkları patlatarak tüm dünyaya haykıracaktır”

Bakan Kasapoğlu sözlerine devam ederek, “Birileri temel atma törenleri yaptı. Onlar aynı yolda yürümeye devam edecekler. Algı operasyonlarıyla milletimizin bu anlamdaki duygularını istismar etmeye çalışacaklar. Bu aziz millet asla razı olmayacaktır. Bu operasyonlara hiçbir zaman prim vermedikleri için Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında yer aldı Türkiye 2023’te Cumhur İttifakı’ndan yana duruşunu sandıkları havaya uçurarak tüm dünyaya en hoş haliyle haykıracaktır. dedi.

“Gençlerimizin her zaman yanındayız”

Açılış programına katılan Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü, “En keyifli yatırım gençlere yapılan yatırımdır. Çocuklarımız gülünce önce anneleri güler, anneler gülünce aile huzur bulur. Hanımlarımıza anlattık. her mahalleye spor salonu yapacağız.Bakanlığımızın değerli destekleriyle bugün bunu yapıyoruz.Hem fiziksel hem de zihinsel gelişimi sağladık.21 tesiste 33 branşta ücretsiz spor eğitimi veriyoruz.Ücretsiz spor eğitimi veren gençlerimiz var. Avrupa şampiyonları Gençlerimizin her zaman yanındayız, sizleri çok seviyoruz.” – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu