Haber

Bayram coşkusu Taekwondo ve tenis ile başladı!

Lüleburgaz’da bu yıl 32’ncisi düzenlenecek olan 23 Nisan Uluslararası Çocuk Şenliği, hafta sonu Taekwondo Şenliği ve Kort Tenisi Şenliği ile başladı. Lüleburgaz Yıldızlar Futbol Akademisi ve Lüleburgaz Yıldızlar Bayanlar Akademisi’nde düzenlenen şenliklerde yüzlerce çocuk unutulmaz bir gün geçirdi.

Lüleburgaz’da düzenlenen 32 23 Nisan Uluslararası Çocuk Şenliği Cumartesi günü Taekwondo Şenliği ve Kort Tenisi Şenliği ile başladı. LYKA ve LYFA’da gün boyu süren etkinliklerde minikler sporla iç içe unutulmaz bir gün geçirdiler. Minik sporculara katılım madalyalarını Lüleburgaz Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Pektaş takdim etti.

350 çocuk tekvandoda buluştu!

LYFA Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen Taekwondo Şenliği’nde Türkiye’nin dört bir yanından 350 çocuk boy gösterdi. Çocuklar dereceye girmek için büyük çaba sarf ederken, dostluk maçlara hakim oldu. Öte yandan, dereceye giren miniklere madalyalarını Lider Yardımcısı Pektaş ile Lüleburgaz Gençlik ve Spor Müdür Yardımcısı Serkan Sarıyıldız verdi.

Kort Tenisi Festivali’nde büyük heyecan!

Öte yandan LYKA’da düzenlenen Kort Tenisi Şenliği’ne yoğun yağmura rağmen katılım yüksek oldu. Bulgaristan’dan minik konukların da yer aldığı turnuvanın sonunda minik raketlere Lider Yardımcısı Kemal Pektaş tarafından madalya ve kupaları takdim edildi. Pektaş daha sonra turnuvaya katılan tüm sporcularla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu