Yaşam

İspanyol aktör Rodolfo Sancho’nun oğlu erkek arkadaşını öldürüp vücudunu parçaladı

İspanyol aktör Rodolfo Sancho Aguirre’nin Youtuber oğlu 29 yaşındaki Daniel Sancho Bronchalo, eşcinsel sevgilisini Tayland’ın Dolunay Partisi adasında öldürüp onu modüllere ayırdığını itiraf etti. Aynı zamanda aktris Silvia Bronchalo’nun oğlu olan Sancho, geçen Çarşamba günü Koh Pha Ngnan adasında Kolombiyalı plastik cerrah Edwin Arrieta Arteaga’yı döverek öldürmekle suçlanıyor.

44 yaşındaki Arrieta’nın kalçaları ve baldırları da dahil olmak üzere vücut parçaları, 3 Ağustos’ta şaşkın vatandaşlar tarafından bir çöplükte bulundu. 29 yaşındaki Sancho, 31 Temmuz’da turist olarak Tayland’a geldi ve yetkililere yerel polisin Bay Arrieta’yı “seks ve para” tartışması sırasında öldürdüğünü itiraf etti.

Şefin cesedi 14 parçaya ayırdığı ve daha sonra cesedin bazı parçalarını denizde ve ada çevresindeki diğer yerlerde bıraktığı ve ardından kayıp şahıs raporu verdiği iddia ediliyor. Yetkililer, bir yıldır iletişim halinde olan çiftin geçen hafta birlikte bir partiye katılmak için adaya geldiğini söyledi.

Polis dalgıçlar denizde yaptıkları aramada kurbanın başını ve ellerini buldu.

Şu anda gözaltında olan Sancho, mahkemeye çıkmadan önce intihar etme riski nedeniyle Tayland’da gözleniyor.

haber-yesilli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu