Haber

Kai Havertz: Kante 10 yıldır aynı telefonu kullanıyor

Chelsea’de forma giyen Alman forvet Kai Havertz, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İngiliz basınından The Guardian’a konuşan Havertz, şunları söyledi:

“Takım arkadaşlarımdan bazıları bana ‘eşek’ diyor. Bunun oyunumla hiçbir ilgisi yok. Her zaman eşeklerle özel bir ilişkim olduğunu düşünmüşümdür. Eşekler çok sakin hayvanlar ve onlarla özdeşleşmiş olabilirim çünkü ben sakin bir insanım. .Vakit geçirmeyi seviyorum.Hayvanların gözlerine bakmak ve onlarda insani bir taraf görmek bana huzur veriyor.”

“Hayatımdaki en önemli şey futbol değil”

“Futbol hayatımdaki en önemli şey değil. Aslında hayatımda futboldan 100 kat daha önemli gördüğüm şeyler var. Belki birileri bunu duymaktan hoşlanmayacak ama benim düşüncem bu. Kaybettiğimizde Bir maç, bütün günümü etkilemesine izin veremem.Kız arkadaşım, Londra’ya geliyor “Eve gidip onun gününü mahvetmeye hakkım yok. Eskiden böyle düşünmezdim ama büyüdüm ve olgunlaştım.”

“İçimizden Messi’nin çıkmasını bekliyorlar”

“Takımda çok şey değişti ve bir adaptasyon sürecine ihtiyacımız var. Çok oyuncu geldi, teknik grup değişti… Doğrusu kolay değil. Enzo Fernandez ve Myhalio Mudryk’e çok yüksek bedeller ödendi. ve daha 22 yaşındalar.Birden Neymar olmalarını bekleyemezsiniz.Benim gibi biraz zaman alır.Bana ödenen bonservis bedeli de çok büyüktü.80 milyon euroya ben Chelsea tarihinin en değerli oyuncusu.Nasıl bu kadar para harcandığını anlamıyorum.Bu para oyuncular üzerinde çok baskı yaratıyor çünkü aranızda insanlar var Messi.Çıkacağını sanıyor.”

“Kante 10 yıldır telefonu bire bir kullanıyor”

“Bazı futbolcular dış görünüşe çok değer verir; pırlantalar, mücevherler… Ama farklı karakterlere sahip futbolcularla da tanıştım. Toni Kroos da onlardan biri: sakin, gerçekçi, gösterişli şeyleri sevmez. Hayatın ne olduğunu bilir. sadece futbol değil, bir diğer örnek de Kante. 10 yıldır telefon kullanıyor. Araba kullanıyor, araba umurunda değil, kıyafet umurunda değil.”

“7/24 futbol düşünmek sağlıklı değil”

“Futbol insanları mutlu etmenin, neşelendirmenin, tutunacak bir şeyler bulmanın, yardım etmenin iyi bir yolu. Ama başka yolları da var. 7/24 futbol düşünmek sağlıklı bir şey değil.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu