Yaşam

MasterChef 2020 Şampiyonu Serhat Doğramacı MasterChef All Star’a Katılmayacak

MasterChef All Star’ın çekimleri hız kesmeden devam ederken; Eski yarışmacılar da kadroya dahil olmaya devam ediyor.

Yarışmaya katılıp katılmayacağı merak edilen MasterChef 2020 şampiyonu Serhat Doğramacı, bir video yayınlayarak All Star’da olmayacağını söyledi.

“AYNI ŞEYİ İKİ KEZ YAPMAM”

Yarışmanın ardından kendi restoranını açan Serhat Doğramacı, takipçilerinden gelen sorulara yanıt olarak bir görsel yayınlayarak, yarışmaya neden dönmeyeceğini şu sözlerle açıkladı:

“MasterChef All Star’a katılmıyorum. Bunu neden açıklamak zorunda kaldığımı anlamıyorum ama 1-2 sayfa paylaştığımda sanırım bir karışıklık oldu.

Yolum uzun. MasterChef çok güzel bir program, bana çok faydası oldu. Beni tanımanı sağladı. Ama hiçbir zaman aynı şeyi iki kez tekrarlamak gibi bir düşüncem olmadı.”

“ALL STAR’A KATILMAYACAĞIM”

Doğramacı, “Yarışmanın ikinci haftasında yapımcımıza bu yarışmayı kazandığımı, ardından All Star’a katılmak istemediğimi söyledim. Tabii o da güldü ve ‘Bir kere kazanalım, sonra biz kazanırız’ dedi. Görmek.’ dedi.

Ama kararım hiç değişmedi arkadaşlar. All Star’a katılmayacağım. Tüm yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum. Başkanlara da başarılar diliyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara nakliyat
evden eve nakliyat
cevizli evden eve nakliyat
beşiktaş eşya depolama
Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu