Haber

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Yazıcı’dan Cumhuriyet Bayramı mesajı

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Asuman Cevahir Yazıcı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir açıklama yayınladı.

Milletvekili Yazıcı, yaptığı açıklamada, Cumhuriyet Bayramı’nı tebrik ederek, “İstiklal mücadelemizi ve İstiklal Harbimizi Cumhuriyetle taçlandırarak, milletimizin tarihe koyduğu bağımsızlık ve egemenlik mührünü tam 100 yıl boyunca tüm dünyaya ilan ettik. Yıllar önce bugün. Kardeşliğin, vatanseverliğin ve bağımsızlığı seven milletimizin güçlü ve emin bir geleceği inşa etme konusundaki sarsılmaz arzusu.” “Ülkemiz, dil, din, ırk, mezhep, renk, köken ve ses ayrımı gözetmeksizin tüm vatandaşlarımızın hak ve özgürlüklerini garanti altına almıştır.” değerlendirmesini yaptı.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Türk Yüzyılında tam bağımsız, büyük ve güçlü Türkiye yolunda millet olarak 7’den 70’e emin adımlarla yürüyoruz. Türk Asrında bir asırdır tüm dünyaya verdiğimiz güçlü birlik, beraberlik ve bağımsızlık mesajının takipçisi olmaya devam edeceklerini belirten Yazıcı, şöyle konuştu:

“Başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bağımsızlık mücadelemizin tüm kahramanlarını, aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi saygı ve minnetle anıyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu