Haber

Bu Kez Ülkenin En Güzel Kadınlarını Hedef Aldı: Tuğba Ekinci, Defne Samyeli’yi Soktu!

Skandal açıklamaları bitmeyen, her zaman hemcinsleriyle dalga geçen, söylediğinin tersini yapan Tuğba Ekinci, bu kez ülkenin tüm güzel kadınlarını hedef aldı. Özellikle Defne Samyeli’ye söylediği hiçbir şeyi bırakmadı…

‘O Şimdi Asker’ şarkısıyla ünlenen Tuğba Ekinci, keskin dilli açıklamaları ve ilginç paylaşımlarıyla bir şekilde gündemde kalmayı başaran isimlerden biri.

Özellikle son dönemde ahlaka varan açıklamaları ve yurttaşlarına yönelik radikal eleştirileriyle öne çıkan Ekinci, aynı zamanda söylediği ve savunduğu her şeye aykırı şeyler paylaşmasıyla da ünlü.

Defalarca “Hayır, artık bu yetmez” dedirten açıklamalar yapan ve eleştiri odağı haline gelen Ekinci, bu kez ülkenin en güzel kadınlarını hedef aldı. Defne Samyeli’yi eleştiren Serenay Sarıkaya, Fahriye Evcen ve en çok da Tuğba Ekinci, defalarca tepki çekmeyi başardı.

“Ben Türkiye’nin en güzel kadınıyım. Resmen ne botoks yaptırdım ne de estetik ameliyatı oldum, bunu herkes kabul etsin!” Bunu söyledikten sonra ilk olarak Serenay Sarıkaya’ya yorum yapan Tuğba Ekinci, “Serenay’da bile var! Var, gelip baksın.” dedi.

‘Hiç diş yok mu?’ diye soran muhabire: ‘Dişlerim sahte, onlar sadece benim dişlerim. “Bu onlar çocukken yapıldı ve artık sayılmıyor” dedi. “Kabul etmiyorum ve kimse benim Tuğba Ekinci’den daha güzel olduğumu söyleyemez” dedi.

Daha sonra, “Benim yanıma gelip ‘Ama benim yaşım olsun. Şu anda 46 yaşındayım. Biri bana Tuğba Ekinci yaşında olduğumu ama estetik ameliyatı olmadığımı söylesin’ desinler” dedi. Bu cümleleri kuran Tuğba Ekinci, bir anda konuyu Defne Samyeli’ye taşıdı.

‘Defne Samyeli mesela çok abartıyorsun! Her parçasına dokunuldu, her yeri dokunuldu, her yeri estetik oldu. Güzel bayan nedir? Kelimenin tam anlamıyla estetik, her yerde estetik!‘ söz konusu.

Bu da yetmedi, “Bakın Fahriye Evcen estetik ameliyatı oldu. Beren Saat yaptırdı, konuşulacak en son şey dudak kenarlarıydı. Aklınıza kim geliyor? Herkes! Bir tek ben yaptırmayan benim” Estetik yaptırmayın, lütfen bunu çok ciddiye alın, bu bir dünya meselesi!” dedi.

Son olarak, “Lütfen şunu atlamayın, ekmek yemiyorsunuz, su içmiyorsunuz, benim estetik yaptırmadığımdan bahsediyorsunuz!” Gülerek konuşmasını sonlandırdı. Yorum ve söz sizin… Artık söyleyecek söz bulamıyoruz! ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu