Yaşam

Cem Özer’den Şafak Sezer Açıklaması

Oyuncu Cem Özer, tıpkı vakitte imalcisi olduğu ‘Kadri’nin Götürdüğü Yere Git’ sinemasının setinde rol arkadaşı Şafak Sezer ile olan arbedesi hakkında katıldığı canlı yayında, “Ben de bir tane vurdum. O da asansörün oradaki kül tablasına uçtu ve kondu” itirafında bulunmuştu. Olay yaratan açıklaması hatırlatılan Özer’in, bu kere ‘itiş kakış’ vurgusu yapması dikkat çekti. Cem Özer’den Şafak Sezer açıklaması geldi. İşte o açıklamalar;

Kavgaları Gündemden Düşmedi

Cem Özer’in hem yapımcılığını üstlendiği hem de rol aldığı, 2009 yılında vizyona giren ‘Kadri’nin Götürdüğü Yere Git’ sinemasının setinde arbede çıkmıştı. Özer ile başrol oyuncusu Şafak Sezer, evvel kelamlı tartışma yaşamış, gerginlik daha sonra fizikî boyuta ulaşmıştı. Birbirine giren ünlü isimler, uzun süre magazin gündeminden düşmemişti.

“Cem’de O Yürek Yok”

Şafak Sezer, 2013’de yaptığı açıklamda, “Cem Özer o cüsseyle beni yerden yere vurur, ama onda o yürek yok. Geçmişte dümenden barıştık, ama sadece dümenden! O projede Uğur Uludağ’ın hatrı için oynamıştım” demişti. Geçtiğimözi günlerde TV8’de yayınlanan ‘2. Sayfa’ programına konuk olan Cem Özer ise yıllar sonra olay hengameyi anlatmıştı.

“Kültablasını Fırtlatmaya Çalıştı”

Ben o sinemada yapımcıydım. Ferdî bir nedenden hengame etmedik, Şafak’ın iş disiplinsizliğinden kaynaklıydı. Takımı saatlerce bekletiyor ve bunu tekraren yapıyor. Vay efendim tıraş olmamış. Kimileri starlığı yanlış öğreniyorlar. Starlık şişik ego ile olmaz. Star adam çok büyük istekli, mütevazı olmalı. Herkesten evvel sete gelmeli, örnek olmalı. Şafak’ı ferdî olarak severim. Bir daha çalışırım ancak kendini düzeltmek kaydıyla çalışırım. Çalışırım tabii… Saatinde gelecek. Çok acil işin olur, o vakit olur. Geç kalınca çıktı arbede da. İnsan bir karşısındakinin cüssesine bakar o denli hengame eder. Yakama falan yapıştı. Ben de bir tane vurdum. O da asansörün oradaki kül tablasına uçtu ve kondu. Sonra kül tablasını fırlatmaya çalışınca elini kesti. Sonraki gün saatinde geldi. Öncesinde attı tuttu. Mafya… Birileri aradı beni falan. Ağabeyleri aradı. Kulağımı çekmeye çalıştırlar.

Cem Özer’den Şafak Sezer Açıklaması

Meslektaşı ile yaşadığı arbede hakkında yıllar sonra yaptığı itiraf çok konuşulan Cem Özer’den yeni bir açıklama geldi. Eşi Pınar Dura ile evvelki gün Beyoğlu’nda bir otelde gerçekleşen aktifliğe katılan ünlü oyuncu, “Çok eskide kaldı o olay. Ben gençtim, Şafak da çocuktu daha. Ben sadece Şafak’ı ezmek için değil, olayı anlatmak için öyle bir şey söyledim. Bu olmuş bitmiş bir şey. Sonra biz Şafak ile birçok kez karşılaştık” diye konuştu.

“Bir tane vurdum. Asansörün oradaki kül tablasına uçtu” halindeki kelamlarını düzeltme gereksinimi duyan 63 yaşındaki Cem Özer, şu tabirleri kullandı:
Tam da vurmak değildi bu ortada, itiş kakış oldu yalnızca. Bu açıklamadan sonra Şafak ile hiç konuşmadık. Büyütülecek bir durum değil. Eminim Şafak da pişman olmuştur o olaydan ötürü. Ben de sonra pişman oldum. Fakat bazen set ortamında olabiliyor o denli şeyler.

Şafak Sezer kimdir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu