Haber

CHP’deki iç görüşmenin görüntülerini kim sızdırdı? Bomba iddia!

CHP lideriVe 6’lı masanın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu Türkiye’nin 14 ve 28 Mayıs seçimlerini kaybetmesinin ardından partide koltuk mücadelesi başladı. Kılıçdaroğlu’nun 12 seçimde aldığı yenilgiler dile getiriliyor ‘değiştirmek’ateşini yakan ilk isim ise ‘oğlum’dedi İBB Başkanı Ekrem İmamoğluoldu.

‘YÜZYILIN GEZİSİ’

Gözünü CHP genel başkanlığına diken İmamoğlu, seçimin ardından yaptığı tartışmalı ‘değişim’ açıklamalarının ardından Kılıçdaroğlu’na karşı çıktı. ‘gizlenmiş’ Bir teşebbüse karıştığı ortaya çıktı. İmamoğlu’nun yakınlaştır Bazı CHP’lilerle internet üzerinden yaptığı meçhul görüşmeden görüntüler internete düştü. youtube’da “İşte yüzyılın ihaneti… Kılıçdaroğlu’nun tarihi ihaneti”Başlığıyla yayınlanan görüntü ortalığı karıştırdı.

Toplantıya Ekrem İmamoğlu’nun yanı sıra Gökhan Günaydın, Bülent Tezcan, Tekin Bingöl, Muharrem Erkek, Onursal Adıgüzel gibi CHP’nin önde gelen isimleri katıldı.

KILIÇDAROĞLU’NUN GÖRÜNTÜ SIZDIRDIĞI İDDİASI

Başkanlığı devralmak için KılıçdaroğluKarşılaşmanın görüntülerini kimlerin sızdırdığı merak konusu olurken, karşı yapılacak hamlelerin nerede olduğu. CHP’li İsmail SaymazKonuyla ilgili çarpıcı bir tez geldi Sözcü TVcanlı yayın Saymaz, KılıçdaroğluBu grup ‘ihanet’Görüşmeyi önceden duyduğunu ve toplantıya sızarak görüntülere el koyduğunu iddia etti.

sayılmaz yakınlaştırtoplantıya katılmak ve ‘katılımcı’CHP diye görülen kişi CHP’li. Selin Sayek BökeOlduğu sanılıyor ama aradan geçen süreden sonra, Selin Sayek BökeOlmadığı anlaşılınca toplantıdan atılmış olması muhtemeldir. ‘katılımcı’yazan kişi Kılıçdaroğluekibinin bir üyesi olduğunu söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu