Haber

Sakarya’da SASKİ Genel Kurulu toplantısı yapıldı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon Yönetimi (SASKİ) Genel Konseyi toplantısı gerçekleştirildi.

Belediyeden yapılan açıklamaya nazaran, toplamda 9 unsurun görüşüldüğü toplantıda birinci 6 husus oy birliğiyle kabul edildi, öbür hususlar plan ve bütçe komitesine havale edildi.

Sunum halinde gösterilen SASKİ’ye ait alt yapı, enerji, hizmet kalitesi ve başarılı su politikaları yatırımları meclis üyelerinin takdirini topladı.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sakarya için alt ve üstyapıda çalışmaların aralıksız şekilde devam ettiğini bildirdi.

Çok kıymetli eserleri şehre kazandırdıklarını aktaran Yüce, şimdi en büyük hedeflerinden birinin Darıçayırı Barajı’nı en kısa müddette tamamlamak olduğunu vurguladı.

Yüce, şunları kaydetti:

“Üreten şehir Sakarya’nın hem doğasına hem enerjisine hem de su kaynaklarına büyük katkı sağlayacak projemizle bugünümüze ve yarınlarımıza değer katacağız. Bazı bölgelerde yaşanan su sorunlarının aksine şehrimizde yürüttüğümüz doğru ve örnek su politikalarıyla Sakarya’nın kaynaklarına yenilerini ekliyoruz. Çünkü biz sadece bugününü değil, yarınlarını da düşünen partinin belediyecilik anlayışından geliyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu